Gizlilik Politikası


Gizlilik ve Şartlar

© Copyrigth 2022 https://edebiyatdedikodulari.com/ tüm hakları saklıdır. Blog içerikleri ve sitede kullanılan görseller telif hakları hak sahibine aittir.
https://edebiyatdedikodulari.com sitesinde yer alan bütün blog içerikleri ve görsellerin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları ile korunmaktadır.

Misyonumuz

Gelişen teknoloji ile hayatımızın düzeni de değişmektedir. İnsanlar vakitlerinin büyük bir bölümünü cep telefonları veya bilgisayarlar vasıtasıyla internette geçirmektedir. Bu vakti daha verimli hale getirmek için Edebiyat Dedikoduları sitesi olarak büyük bir adım attık. Bir ailedeki her yaştan okuyucusuna hitap eden edebi paylaşımlar ile bir aile okuma sitesi olma vizyonunu benimsedik. Okumadan geçen her gün, yitirilmiş bir gündür, der büyükler. Bu bağlamda misyonumuz okuma aşkı ve alışkanlığı kazandırmaktır.

Yorumlar

Edebiyatdedikodulari.com sitesinde yapmış olduğunuz ya da yapacağınız tüm yorumlardan şahsınız sorumludur

Fikirlerinize ve Önerilerinize Açığız!

Edebiyatdedikodulari.com sitesine öneri sunmak ister misiniz? Eğer sizlerde Edebiyat Dedikoduları sitemizde şu kategori olsaydı yada şu kategoride şu konu muhakkak olması gerekli diyebileceğiniz, paylaşmak istediğiniz fikirlerinize açığız.

Gizlilik Politikamız

Sitemizde kullanıcı adınız ya da şahsınıza ait olan herhangi bir bilginiz 3. şahıslar ile paylaşılması söz konusu olmaz olamaz.

 


 

Privacy and Terms

© Copyrigth 2022 https://edebiyatdedikodulari.com/ all rights reserved. The copyrights of the blog contents and the images used on the site belong to the right owner.
All blog content and images on https://edebiyatdedikodulari.com are protected by copyright law no. 5846.

Our Mission

With the developing technology, the order of our lives is also changing. People spend most of their time on the Internet through their mobile phones or computers. We have taken a big step as the Edebiyat Dedikoduları site to make this time more productive. We have adopted the vision of being a family reading site with literary posts that appeal to readers of all ages in a family. Every day without reading is a day wasted, say the grown-ups. In this context, our mission is to gain the love and habit of reading.

Comments

You are personally responsible for all the comments you have made or will make on the site Edebiyatdedikodulari.com.

We are open to your ideas and suggestions!

Would you like to submit a suggestion to Edebiyatdedikodulari.com? If you also had the following category on our Edebiyat Dedikoduları site, we are open to your ideas that you would like to share.

Our Privacy Policy

It is not possible to share your username or any of your personal information with third parties on our site.

loader